Karma ve Merak Edilenler Sesli dinlemek için tıklayın

Sayfayı ziyaret eden kişi sayısı

1741

Karma Nasıl Oluşur?

Her şey ruhun gelecekteki ebeveynlerini seçtiği anda başlar. Kişi olumsuz karmasını en iyi şekilde dönüştürebileceği ve düzeltmek için çaba göstereceği bir aile arar.

Her iki ebeveynin enerjisi, gelecek bir yaşamın yaratıldığı tünelde ruhu oluşturduğu zaman atalar karmasına katılıyoruz.Cenindeki büyümenin başlangıç ​​süreci sadece yeni bir beden değil, aynı zamanda geçmiş enkarnasyonlar tarafından önceden belirlenmiş bir gelecek yaşam senaryosu oluşturur.

Ruh gelecekteki ebeveynleri nasıl seçer?

Rahimde gelişmekte olan bir bebek, karma hakkında farklı bilgiler taşıyan ebeveyn enerjileri ve programları ile doyurulur. Bu kompleks, doğmamış bir çocuğun doğası ve istekleri üzerinde yaşamın karmik programını yerine getirmek için ihtiyaç duyacağı psikofiziksel özellikler üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir. Gelecekteki yaşam senaryosu, ebeveynlerinin ve içinde yaşayacağı toplumun yaşamındaki bir dizi olaya gömülüdür.

Bu programlar çocuğun bilinçaltına not edilir. Zayıf reenkarne olmuş kişilikler için bilinçaltı programlama süreci ruhu zombileştirmeye benzer. Bununla birlikte, enkarne olan ruh genç değilse ve büyük karmik deneyimlere sahipse, karma tarafından bu tür bir programlama gerçekleşmeyebilir veya kısmen gerçekleşebilir.

Enkarne olan bir ruhun bireysel olumlu karmasının çok güçlü olduğu zamanlar da vardır. Bu durumda, atalar karmasına üstün gelir ve etkisini geride bırakır. Karmanın sadece doğumundan önce ebeveynlerden çocuğa aktarıldığı belirtilmelidir. Bu nedenle, doğumdan sonra bir kişiye hem çocukluğunda hem de yetişkinlikte hayatına herhangi bir zamanda aktarılabilen ebeveyn programları ile karıştırılmamalıdır. Bu tür programlar, ebeveynlerden gelen, sık karşılaşılan özel bir enerji mesajını içerir; anneden geliyorsa özellikle güçlüdür.

Bu program, bir başkası haline geldiği için artık özgür olamaz ve kişi buna ayak uydurmadığı sürece kişinin özgürlüğünü güçlü bir şekilde kısıtlar. Ne yazık ki insanlar mükemmel değildir ve biz içlerinde bedenleniriz. Atalar karmasını dönüştürmek o kadar basit bir şey değildir.

Bazı insanlar şöyle düşünür; eğer ebeveynleriyle ilişkilerini keserlerse, kalıtsal program onları etkilemez ve kaderi pozitif yönde değiştirir. Ancak, atalar karması bu şekilde yok edilemez. Ebeveynlerin genleri ile aktarıldığını unutmayın.

Karmadan kurtulmak zordur, ancak mümkündür. Başka bir tür ise toplum karmasıdır. Ulusal  özelliklerimiz, dilimiz, davranışlarımız böyle bir karmanın tezahürü değil midir? Dünya ayaklanmaları sırasında savaşlar oluyor, uluslar acı çekiyor, iflas ediyor ve hatta dünyadan kayboluyor, annelerin çoğu çocukları için gerçek sevgiyi hissedemez hale geliyor, sevgi sıkıntıları var, çocuklukta da bundan yoksunlardı ve ne olduğunu bilmiyorlardı. Sadece herhangi bir şeyi sevmeyi biliyorlar. Benzer şekilde biz de ebeveynlerimizi seviyoruz.

Bu nedenle, başka bir çarpık program şu ifadedir; Ebeveynlerimizi sevmeliyiz çünkü onlar bizim ebeveynlerimiz. Bu tür programlar bilinçli veya bilinçsiz olarak çocuklara dayatır, bilinçaltlarına nüfuz eder ve sonuçta davranışlarını ve eylemlerini etkiler, bu da karmayı etkilediği anlamına gelir, davranış ve eylemler..

Herhangi bir çocuk, elbette doğuştan bir ermiş değilse, yakın insanları taklit edilecek ideal varlıklar olarak görür. Ama asıl gerçek şu ki hayatının ilk yıllarında çocuklar diğer yetişkinleri görmüyor ve bu dönemde ebeveynlerle enerji bağları çok güçlü oluyor. Matematiksel zekaya sahip çocuklar bu davranışları bilinçaltında gelecekte kullanılmak üzere kaydeder. Ebeveynler tarafından bize aktarılan birçok olumsuz program vardır, örneğin; ben bir eziğim, erkekler güvenilmezdir, hayatta hiçbir şey yok, problemler (...) gibi. 

Bu nedenle, karma ile çalışmaya başlamadan önce, ebeveynlerden ve toplumdan alınan bu tür negatif programlardan kurtulmanız gerekir. Diğerleri küllerinden yeniden doğar ve spiritüel mükemmellik için çabalar. Örneğin, yüzyıllarca Çinlileri terörize eden Tibetliler, nihayetinde Tibet'in Çin tarafından ele geçirilmesine yol açan olumsuz bir karma yarattılar. Şimdi Tibet, Çin İmparatorluğun bir eyaletidir ve insanları yaşamını kurtarmak için komşu ülkelere kaçmak zorunda kalmaktadır..

Derleyen & Çeviren
Mehmet Levent Ünal, Bengisu Ersoy

UYARI: İşbu blog içerisinde yer alan bilgi ve uygulama teknikleri tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler bu tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir.Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka doktor tarafından yapılması gereken ciddi bir işlemdir.
Her türlü hastalık ve benzeri tedavi gerektiren sorunlarınız için dokturunuza danışınız.