Bilginin Yolu Sesli dinlemek için tıklayın

Sayfayı ziyaret eden kişi sayısı

1143

Soru: Uzun süredir toplum içerisinde görünmediniz ve bu durum akıl almaz birçok söylentiye yol açtı. Bu uzun süren yokluğun nedenini açıklayabilir misiniz?

Petrov : Bundan daha fazlasını söyleyeceğim. 1800 metre rakımdaki Tien Shan dağlarında neredeyse 1 yıl boyunca yalnız kaldım. Mağara özel bir mağara idi, kar fırtınası ya da don olsa dahi sıcaklık 80 derecenin altına hiçbir zaman düşmezdi. Pratikte kar yağışının başlangıç dönemlerinde oradan çıkmak imkansızdır. Kar yığınları tüm çevreyi üç metre boyunda kaplar ve oradan çıkmak umutsuz bir hâl alır.

Neredeyse iki ay boyunca hasat ettiğim fındık, kuru meyve ve kuru eti yedim ve kış için yakacak odun topladım. Kar yağmaya başladığında oradan çıkamazsınız, ışığa ve sıcağa ulaşabileceğiniz tek kaynak, sıradan balmumudur. Mumlar, kibritler, tuz, un, dört battaniye, bir bıçak, bir balta, iki kâse ve bir bardak, bunlar yanıma aldığım küçük şeylerdi. 'Uyumlanma' dediğim şeye burada başladım. Bu klasik bir meditasyon türü değildir, bilgi almak, yani 'Petrov’un Kozmoenerjisi’ni anlama amacıdır.

Bu bilinçaltınıza dönme ve ona ne istediğinizi açıklama girişimidir. Sorun sadece 'kendi' bilinçaltınıza bunu açıklamaktır. Sonuç olarak bilinçaltında zihin, konuştuğumuz dili anlamaz, bu yüzden ona sormak tamamen anlamsızdır. Sadece şunu söyleyebilirim, yalnızlık; 'uyumlanma’yı gerçekleştiren şeydir ve tarif etmem gerekirse bu; tüm vücudun içinden geçen bir 'dalga’dır. Hayatımın bu 'mağara dönemi’ni özetlersem, uygulamaları için frekansları ve tanımlarını o zaman aldım.

Sonra Kozmoenerjiyi nasıl anlarız, kanalları nasıl açarız, onlarla nasıl çalışırız, dijital kodları nasıl anlarız konularına sıra geldi. Esasında mağara bana Magic Bloğun tümünü verdi. Geçen 4 sene boyunca, Chutta Kozmoenerji frekanslarını geliştiriyordum ve şimdi başarılı olduğum için çok mutluyum. Sonuç olarak 182 tane seçici olarak çalışan kozmik frekansımız var, yani bir frekans - bir hastalık şeklinde. Bu frekanslar son derece etkili bir biçimde çalışır. Açıklayıcı bir örnek vermek gerekirse; Chutta blok frekansları tüberkülozun tedavisine 20-25 gün içerisinde yardımcı olabilir. Gördüğünüz gibi, bir işe ve bence önemli bir işe katıldım ve benim hakkımda akıl almaz söylentileri yayan insanlar için ise kişisel finansal refahlarını sağlamanın zamanı gelmişti.

Bilginin Yolu

En büyük faydayı sıradan insanlarla iletişimde buluyorum. Gördüğünüz üzre bu tarz canlı konuşmalar bana çok şey katıyor ve umuyorum benim muhattap olduğum kişiler için de öyledir. Örneğin, kozmoenerjiyi ya da saygı değer bir progressorü (geliştirici) sıradan bir kişiye açıklamanın daha iyi ve daha erişilebilir olduğunu hayal etmek çok daha netleşti. Bu noktada, sözlü bilgi aktarımı sorunun temel taşıdır.

Kişisel olarak kozmoenerjetik gerçekler apaçık ortadadır, bir kanıt veya açıklama gerektirmez. Uzun yıllar süren çalışmalar sonrasında deneylerle geldim. Ancak, çoğu insan için bazı uzay enerjisi hükümlerinin kesin olmaktan uzak olduğunu da anlıyorum. Sonuçta bunlar deneyim meselesi, eğer orada olmasaydı veya yeteri kadar geliştirilmiş olmasaydı, o zaman anlamaya kelimelerin seviyesinden başlamamız gerekirdi. 

Ve insanlar çok farklıdır, hepsi özel ve kendi yolundadır ve bu yüzden de her birinin sorduğu soru birbirine tema, tarz, çalışma seviyesi açısından çok da yakın değildir. Bu nedenle açık iletişim sürecinde, benzer konulardaki soruları gruplandırmaya ve en kabul edilebilir cevap biçimini çözmeye çalışıyorum, böylece cevaplarım net olmayan pozisyonları, fikirleri ve teknikleri kapsamlı bir şekilde açıklıyor. Sadece insanlarla uzun ve canlı bir iletişimin sonucu olarak kozmik enerji bilgisinin kağıda dökülebileceği bir anın geleceğini biliyorum. Bütün olarak düşünüp tutarlı bir şekilde, yani sıradan bir insanın anlayabileceği şekilde yola çıkın. Ne yazık ki, son zamanlarda basında yayınlanan kozmik enerji konuları üzerine birçok makale, tam olarak temel insan mantığının eksikliğidir. Bazen bazılarının şaşırıp, yazarın okuyucuya ne demek istediğini tahmin etmesi gerekir. Bazen bir şüphe duyulur; yazar ne yazdığını anlıyor mu, yazar sağlıklı mı, ya da neden entelektüel yeteneklerini açıkça aşan bir topa giriyor? Elbette, ben bunun samimi bir hata olduğuna inanmak ve kişinin kendini tanıtmak için tutkulu bir arzusu olduğuna inanmak istemiyorum. Nihayetinde mesele kendini tanıtma bile değildir, ancak gerçek şu ki, bu tür kutsal kitaplar (yazılar) insanları yanıltır. Kozmik enerji bilgisinin yapısına kaos getirirler. Tamamen mantıksız bir şekilde, genellikle yabancı, eskimiş fikirler, kavramlardan ve utanmadan farklı dinlerden ve popüler inançlardan fazlalıklar almışlardır. (...)

Dr. V.A. Petrov

Derleyen & Çeviren
Mehmet Levent Ünal, Bengisu Ersoy

UYARI: İşbu blog içerisinde yer alan bilgi ve uygulama teknikleri tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler bu tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir.Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka doktor tarafından yapılması gereken ciddi bir işlemdir.
Her türlü hastalık ve benzeri tedavi gerektiren sorunlarınız için dokturunuza danışınız.