Dr. Petrov Kaleminden Sesli dinlemek için tıklayın

Sayfayı ziyaret eden kişi sayısı

3813

22 Şubat 1958'de Leningrad Bölgesi, Tosnensky Bölgesi, Zhary köyünde doğdum. Bir buçuk yaşında, ailem Özbekistan'a taşındı, orada okudum ve liseden başarıyla mezun oldum. Ardından Sovyet Ordusu saflarında görev aldım. Bilinçli bir şekilde hizmet verdikten sonra, bir tıp enstitüsüne girdim ve başarıyla mezun oldum.

Uzmanlığımda çalışamadım, o zamanlar başka bilgilerden etkilenmiştim. Ve modern tıbbın insan sorunlarını çözmek için etkili bir yol olmadığını, hayattaki birçok olumsuz fenomenin doğasını ve daha da önemlisi - onlar için etkili bir tedavi olmadığını açıkladım. Enerji ile çalışmaya ilgi duydum. Şamanistik uygulamaları uygulamaya başladım, Tabib uygulamaları (Orta Asya doktorları) Kendi biyoenerji okulum olan "Ayışığı Okulu" nu açtım. 1983'ten bu yana, kozmoenerji'nin başlangıcıyla ilişkili hayatımın bir sonraki aşaması yeni bir bilgi olarak başlıyor. 1984 yılında, Tien Shan dağlarına, Chemgan dağlarına, Chetkal geçidine yapılan ilk seferlerde - Güç Kaynaklarında - , Kozmik frekansların varlığı hakkında bilgi ilk defa Doğrudan Bilgi ile elde edildi. İlk frekansları aldıktan sonra doğrulamaları da başladı. Anormal bölgeler için, güç yerleri ve testleri için kontrol ve frekans seçimi yaklaşık 1994'e kadar sürdü. Aynı yıl Taşkent'te bir kişiye tüm uyumlanmaları verebilen Petrov Kozmik Enerji Okulu açıldı. O zamanlar okulun temel amacı bilgi edinmek ve insanlara yardım etmekti. 1994'te Taşkent'teki Tashtekstilmash fabrikasında çalışmak için teklifler aldım, bu ülkede psişiklerin ilk kez devlet esasına göre çalıştığı ve o zamanlara göre iyi bir maaş aldığı konumdu. İlk altı ayın ekonomik etkisini, “bültenlerin” sayısını ve işletmenin sağlık tesislerine başvuranları dikkate alan yönetim, mükemmel istatistikler aldı. Fabrikada üç yıl çalıştım. 4-5 saat boyunca 90-100 danışan aldığım günler oldu. Her şey yolundaydı, ama daha ileri gitmek zorunda kaldım ve araştırmamı sürdürdüm.

2000 yılına kadar, Chutta frekans bloğu döneminde bu blok çalışmalarına ağırlık verdim . 2000 yılında Moskova'ya taşındım. Burada tanındım, en son enerji bilgi teknolojilerinin geliştirilmesiyle ilgili birçok ödül aldım.

2002'den 2005'e kadar, 2006'dan Mayıs'tan Eylül'e kadar olan Karelya'daki anormal bölgelere Meschera'ya bir dizi sefer düzenlendik.

2005 yılında, en azından bir şekilde kendimizi sahtekarlık akınından korumak amacıyla Cosmoenergy teknolojileri tarafımdan Uluslararası Fikri Mülkiyet Kaydı Odasına kaydedildi. Bugüne kadar yaklaşık 6.000 kişi okullarımda eğitim gördü.

Ben kozmoenerji ‘nin kurucusu olarak, bütün öğrencilerime ve bilgi arayan insanlığa hitap etmek istiyorum .

Peki nedir bu Kozmoenerji ve hedefleri neler?

Bu öğreti, ekspres bir teknoloji olarak yeni bir bilgi sistemi ve üç günde ortalamanın üzerinde bir kişiden şifacı yapmanıza olanak tanıyan hızlı bir bilgi transferi olarak oluşturuldu.Kalbimin bana söylediği gibi yürüdüm ve gelecekteki çalışmamda öğrencilerle birlikte çalışarak Kolektif Zihin yaratmanın bir yolunu görüyorum.

Bunun için ne gerekiyor? 

Ne kadar çok insan aynı şeyi yaparsa, aynı dili o kadar çok konuşurlar ve belirli bir kütlesi olan Egregor açılır, sonra düşünce ile mucizelerle çalışmak mümkün olacak, diyelim ki burulma alanlarının üzerine taşları hareket ettirerek bir düşünce ile bir piramit inşa etmek. Ve şimdi öyle ya da böyle Egregor inşa ediliyor. Sahte okullar insanları Cosmoenergy'den uzaklaştırsa bile, bu teknolojiyi gönülden kullanmak isteyen nasıl çalıştığına ve genel olarak frekanslarla çalışmak için , piramidin tabanındaki taş olarak sürecini başlatır ve iç dünyasının içeriği sürecin kalitesini ve potansiyel ivmesini verir. Kolektif zihin, Rab Tanrı'ya, Yaradan'a, O’nun bilgisine tek bir niyetle erişecektir. Günümüzde kozmoenerji bilgisi insan faaliyetinin tüm alanlarında uygulanabilir.

Takipçilerimin ve doğrudan öğrencilerimin çoğunun dünyaya dağılması ve kendi okullarını açmasına pişman oldum. Çünkü kozmoenerji ‘nin kurucusu olarak benim planımdan ve ana hedeften uzaklaşanlar oldu. İçsel ve manevi dahil olmak üzere yeterli bir eğitim seviyesi (kozmoenerji teknolojileri hakkında bilgi eksikliği nedeniyle) olmadan, özü neredeyse bozdular ve çarpık hatta bazen tamamen yanlış bilgi aktarmaya başladılar ve bu bilgiyi iş ve ticarete dönüştürdü. Tabii ki gerçek bilginin bir kısmını insanlara aktardılar, ancak bu sadece küçük bir kısmıydı. Zamanla yeni bilgiler kazanarak ayarlamalar yapmaya, bir şeyleri değiştirmeye, bitirmeye zorlandık. Kozmos ve Yasaları da dahil olmak üzere zaman durmuyor. Yıllardır pek çok öğrencimi görmedim .

Bu bilgi parçalarının aktarılması ve bunun yanı sıra, Petrov’un kendi okullarında “kara kutu” modu da uzun süredir unutulmaya başlandı: Bugün sadece okullarımdan doğrudan mezun olmuş öğrencilerimin asıl kozmik enerji frekanslarının tüm teknolojisine sahip olduklarını tekrar ediyorum. Bunlar, bilgi transferinden sorumlu olan kişilerdir ve bu öğretiye uygunlukları bugün şüphesizdir ve yıllardır bunu kanıtlamaktadırlar. Burada, okul içinde yürütülen çalışmalarımızda geniş ölçüde kapsamlıdır. Kozmoenerji kelimesinin görüldüğü diğer okulların bizimle hiçbir ilgisi yoktur. Herhangi bir yere gitmeden önce, aradığınız şeyi alıp almayacağınızı düşünün.

Kısacası tarihimiz, hedeflerimiz ve objektiflerimiz belirlidir. Bu zor yolda hepinize güç ve iyi şanslar diliyorum.

Saygılarımla, 

Akademisyen V.A. Petrov

Derleyen & Çeviren
Mehmet Levent Ünal, Bengisu Ersoy

UYARI: İşbu blog içerisinde yer alan bilgi ve uygulama teknikleri tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler bu tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir.Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka doktor tarafından yapılması gereken ciddi bir işlemdir.
Her türlü hastalık ve benzeri tedavi gerektiren sorunlarınız için dokturunuza danışınız.