top of page
alcohol-ink-abstract-background.jpg

Chutta Blok Frekansları 

 

 

 

 

Hutta bloğu, şu anda insanlığın gelişiminin çok ötesinde, 7. kozmik ırkın frekanslarıdır, bu nedenle, blokların frekanslarının olasılıklarının sadece küçük bir kısmı kullanılabilir. Her ne kadar uzayda hareket etme gibi yeteneklerin gelişimi bu frekanslar tarafından sağlansa da, birimler bunu pratikte yapabilir.  Bu blok , atomlar düzeyinde ve maddenin yapısındaki değişime, enerjiden maddeye, maddeden enerjiye transferine izin veren bir birimdir. Bu, ustaları Budist anlayışına ve bloğuna yaklaştıran aynı bloktur.

 

Hutta benzersizdir ve fiziksel düzlemde uygulama sınırları yoktur. Chutta çok yüksek frekanslı bir bloktur. Yaklaşık 850 adet frekansı blok halinde içerir . Düzinelerce kez daha yumuşak, daha hızlı, daha güçlü ve daha iyi temizler.Hutta Bloku'nun frekanslarının çalışma prensibi, her şeyden önce, bilgi ve enerji seviyelerinde temizliktir.

Sevgili Üstad V. A. Petrov defalarca Chutta bloğunun bilgisinin gezegenimizin yükselişi ve  geçişi için gerekli olduğunu ve bugün gerçekleşmekte olan doğru zamanda etkinleştirildiğini söyledi!

bottom of page