Enerji Vampirliği
02 Mart 2023
Sesli dinlemek için tıklayın

Sayfayı ziyaret eden kişi sayısı

1628

Vampirizm, insanlar arasındaki bilinçli ya da bilinçsiz enerji transferlerinden biridir. Bazı kitaplarda bu ''vampirlerin'' gerçekten rahatsız olduğuna dair bilgiler okuyabilirsiniz. Bunun yanında, neredeyse hepsi güçsüz, acı çeken, sürekli bir yerleri ağrıyan, hiç memnun olmayan, sürekli şikayet eden ve hayata küsmüş tiplerdir. Peki ya kendinizi onlardan nasıl koruyacaksınız? Vampirler ancak duygusal olarak dengesiz kişilerden beslenebilir, yani bunun için kötü ya da iyi bir enerji dalgalanması olması gerekir. 

Vampirlik yapan bir insan dikkat çekmeyi sever. Genellikle ''paylaşmak'' ''bir şeyleri analiz etmek'' ya da ''özel bir şey konuşmak'' isterler. Buna şöyle de diyebiliriz; ''Senin enerjine ihtiyacım var, çok acıktım.'' 

Kendi "berbat hayatı" hakkında konuşan vampir, empati ve merhamet duyguları eterik bedenine harika birer yiyecek olduğu için, acısının paylaşılmasını bekler.

Fark etmeden bu acıyı paylaşanlar, vampirler için birer enerji donörü haline gelirler. Yaşlı, güçsüz, hasta, fakir, yaralanmış insanlara karşı duyduğumuz merhamet, kendi yaşama gücümüzü başkalarına vermekten başka hiçbir işe yaramaz, yani bu da demek oluyor ki onlara eterik bedenimizden bir parça veriyoruz. Bu durum iyi insanların neden çok çabuk hastalandıklarının kanıtıdır. Bu insanları ''içten'' diye adlandırmamızın tek sebebi elbette sadece bu değil, aynı zamanda ilgili hastalıklara yol açan kalp çakralarından da enerji verdikleri için böyle söyleriz.

Vampirler, bu merhametli insanlar onları beslemeye devam ettikleri sürece yaşarlar. Ancak eğer gerçekten bir vampire yardım etmek istiyorsanız, onun şikayetlerini dinlemek zorunda değilsiniz, çünkü muhtemelen bir süre sonra şöyle diyecek; ''benimle konuştu, derdimi dinledi ve tüm bunları atlatmam kolaylaştı'' bu da şu demek oluyor; sizin enerjinizi çekti ve bu enerji ile kısa bir süre için hayata geri döndü. Ona doğru bir bakış açısı kazandırmak ve şanssızlığının sebebini açıklamak gerçek bir yardım olacaktır. Çünkü aynı o da bizim yaşadıklarımızı yaşıyor, ya bunlar geçmiş enkarnasyonlarımızdan, ya da şimdiki hayatımızdaki hatalarımızdan, günahlarımızdan, yanlış düşünce veya hareketlerimizden geliyor. 

Bu durum, kişi asıl nedeni ortadan kaldırmadıkça ve hayatını değiştirmedikçe asla sona ermez. Bu yüzden onu teselli etmek işe yaramadığı gibi (şeytanın işine yarar) aynı zamanda zararlı ve tehlikelidir. Hepimiz biliyoruz ki her kim kaderinden şikayet ederse daha da kötüsü başına gelir. 

Bu rahatsızlığın iyileştirilmesine yardımcı olmak mümkündür ancak kişi kendi içinde değişmediği sürece başka bir şanssızlık veya rahatsızlık tezahür eder. Her hastalık kişinin iç dengesizliğinin bir sonucudur, yani fiziksel bir rahatsızlık, kişinin içinde yaşadığı uyumsuzluktan kaynaklanır. Ruh arındırıldığında ve sakinleştirildiğinde rahatsızlık, ya da rahatsızlığa sebep olan neden ortadan kalkar. Yani vampirizm kişinin hem fiziksel hem de zihinsel durumunu etkiler.

Bir zamanlar birbirlerini seven insanlar, belirli enerjileri ''besleme'' alışkanlıkları nedeniyle birbirlerine bağlanırlar, bu yüzden onlar için ayrılmak çok zordur. Bir yandan ''besleme'' durur, diğer yandan vampir açlık hisseder ve iletişimi sürdürmek için mümkün olan her şeyi dener. Genelde ilk olarak ''mağdur'' mutlu bir şekilde ilişkiyi bitirir, ancak yine de eski bağımlılıklara çekilmeye başlarsa bu durum kişilere rahatsızlık verebilir. Sonrasında ise her iki kişi de ''Bu durumdan sıkıldım, ama yine de ona çekiliyorum'', ''İstemiyorum, ama sanki bacaklarım beni oraya götürüyor” diyebilir. Her iki birey için de bu durumdan kaynaklanan tüm sonuçlar enerji bedenlerinin zayıflamasına yol açacaktır. 

Bazen bilmeden bir cenaze sırasında ağlayarak ve kendimizi parçalayarak ölen vampirlerin eterik bedeninin gitmesini engelliyoruz, onun hayatın diğer alanlarında olması gerekirken, zorla bize yakın bir yerde tutuyoruz.

''Mezardan önce, ... ölümden sonraki üçüncü gün, ... dokuzuncu ... kırkıncı, ölüm yıldönümünde, yakın ve sadık arkadaşları onun için dua ederler, kişinin ölüm gününün bir yıkım günü değil, ebedi yaşam için yeni bir doğum ve ölümsüz insan ruhunun, dünyevi hastalıklar ve üzüntülere yer olmayan diğer yaşam koşullarına geçiş günü olduğu inancını ifade ederler.''

Tanrı’nın Yasası ''Ölülerin Mezarında''

(Kilislerde yapılan bir ayin)

Vampirlerin kademe kademe gerçekleşen bedenlenmesini duygularımız ile kolaylaştırabiliriz. Böylece kişinin eterik bedeni varolabilecek, yaşam enerjisi kesilmeyecektir. Sonuç olarak ölen kişinin yeniden doğumu hızlanacak ve çeşitli rahatsızlıklar aynı ailede ve daha ağır bir karma ile tezahür edecektir. Kişinin bu duruma sebep olan yakınları, onun karmasını paylaşacaktır ve bunun olması adil bir durumdur çünkü onlar bunu yaparak ölmüş kişinin yükselişini engellemiş olurlar.

İsa Peygamber’in ölüm hakkındaki şu sözünü unutmayın;

''Yaşamakla ilgilenmen gerek, ölmüş olanın ise sükunete ihtiyacı vardır.''

Derleyen & Çeviren
Mehmet Levent Ünal, Bengisu Ersoy

UYARI: İşbu blog içerisinde yer alan bilgi ve uygulama teknikleri tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler bu tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir.Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka doktor tarafından yapılması gereken ciddi bir işlemdir.
Her türlü hastalık ve benzeri tedavi gerektiren sorunlarınız için dokturunuza danışınız.