top of page
alcohol-ink-abstract-background.jpg

V.A. Petrov ve Kozmik Enerji 

  • Spotify Sosyal Simge

Kozmoenerji geleneksel anlamda ne bilim ne de inanç olarak adlandırılabilir.  Onun yerine kelimenin geniş anlamı ile ''Bilgi''dir. Bu bilgi, oldukça erişilebilir bir metodoloji, uygulanmış, test edilmiş dünya ve insan hakkında bütün bir fikir kompleksine sahiptir. 

Herhangi bir dinin temelinde inanç vardır, insanlık tarihindeki dinlerin koşulsuz yüceliğini kabul ederek, inancın her şeyden önce Yaratıcı’nın etkileyiciliği ve hediyesi olduğu gerçeğini görmezden gelemeyiz. Ve elbette her hediye gibi, inanç da ancak ne kadar fazla verilirse o kadar fazla elde edilir. Dolayısı ile bu hediyeden mahrum bırakılmış milyonlarca insanın aklındaki kader sorusu hâlâ cevaplanamadı. Adil olmak gerekirse bu konu ile ilgili, kozmoenerji bilgisi iyi dizayn edilmiş köklü bir fikirdir ve bu bilgiyi elde etmek isteyen herkese açıktır.

Genel olarak pragmatizm; sistemimizin özünde var olan önceliklerden biridir. Kozmoenerji dünyadan ayrıldıktan sonra değil, şimdi ve burada kendini gösterir. Bununla birlikte din ve kozmoenerji arasındaki tüm farklılıklarla bu sistemlerin açıkça kesiştiği gerçek alanlar vardır. Her şeyden önce bu; birçok dini efsane ve halk hikayesi için geçerlidir, ve bunlardan birçoğu evrenimizin farklı dünyalarına yolculuğa çıkan kozmoenerji savaşçılarının seyahatlerinde gerçek bir onay bulur.

Kozmoenerji, geleneksel anlamda bir bilim değildir. Bu tez yalnızca yöntemlerimizin, tekniklerimizin, bilgi alma yöntemlerimizin ve sonuç olarak dünya ve insan hakkındaki fikirlerimizin mevcut bilimsel paradigmalarının çok ötesine geçmesi nedeniyle doğrulanır.

Galaksimizin çekirdeği, spiral akışları oluşturan, ileri ve geri dönen, DNA'nın ömrünü kontrol eden ve dolduran bir dalga galaktik kod gibi başka hiçbir şeyi temsil etmeyen güçlü bir frekans radyasyonu kaynağıdır. Bu hipotezin genel anlamda modern astronomik kavramla çelişmediğini belirtmek ilginç olacaktır. Galaksimiz Samanyolu adı verilen dev bir spiral sistemidir. Diğer yıldız sistemleri Samanyolu'ndan çok uzak mesafelerde bulunur, yani aslında 'Galaksi' ifademiz izole edilmiştir. Galaksiler dünyasında içinde yaşadığımız Samanyolu, bunlardan kesinlikle sonuncusu değildir. Disk büyüklüğü yaklaşık 100 bin ışıkyılı ve kalınlığı 30 bin ışıkyılı olan dev bir galaksi düşünün… Galaksinin en gizemli bölgesi merkezidir veya astronomi dilinde buna 'merkez parsek’te denir. Bu bölgeyi gözlemlemek neredeyse imkansızdır, çünkü yıldızlar arası toz grupları tarafından gizlenmiştir. 

Buna ek olarak, yoğunluk dalgaları galaksimizin diski boyunca yayılır ve astronomlar tarafından korotasyon çemberi olarak adlandırılan özel geometrik bir konumunda bulunur. Bu konuda bilimin fikirleri ve kozmoenerji arasındaki açık benzerlikleri göstermek için Galaksimizin kanonik teorisi üzerinde daha ayrıntılı olarak duruyoruz. Sadece pratik bir sistem olan kozmoenerjinin, karşılıklı açık bir diyalog şartıyla temel bilime önemli destek sağlayabildiğini eklemek gerekir.

Kişi bundan sonra dipsiz kozmik derinliklerden kendi yaşadığı yere inerse, o zaman burada kozmoenerjinin medeniyetin gelişimi için en önemli araç olduğunu görünce şaşıracaktır. Örneğin şifa teknolojilerimizle başlayalım. Bu, kozmik enerji bilgisi topluluğunun en gelişmiş bölümüdür. Eğitimli bir kozmoenerji operatörü, hastanın fiziksel ve enerji alanları üzerinde uygun dalga hareketleri ile orta şiddette bir dizi rahatsızlıkla kolayca başa çıkabilir. 

Hayatını gezegendeki kozmoenerjinin oluşumuna ve gelişimine adamış olan, yirmi yıldan fazla bir süredir şifa yöntemleri üzerinde çalışan ve uygulayan, hayatta birçok başarı ve hayal kırıklığı yaşayan biri olarak ben bile, kozmoenerji tekniklerinin muazzam gücüne hayran kalıyorum. Bununla birlikte, kendinizi tam teşekküllü bir kozmoenerjetik şifacı olarak düşünmek için yüzlerce frekansı kullanabilmek yeterli değildir. Bu yola çok az kişi ulaşabilir, çünkü sıkı bir günlük çalışma, özveri ve yetenek ister. Ancak kozmoenerji, insanların yarattığı engellere rağmen hızla gelişmeye devam ediyor. 

Birçok kişinin şifacı haline gelmesi o kadar önemli değil. İnsanların yaşadığı dünyada bu yaygın bir durumdur. Düşünün, sonuçta sadece bir tane Paganini vardı ancak binlerce kişi keman çalmaya da devam ediyor… Burada kozmoenerji, problemlere gerçek bir çözüm sunar, kozmik frekanslara uyumlanın ve kendinize, akrabalarınıza ve arkadaşlarınıza uygulayın. Bu şekilde buna herkes erişebilir, sizi rahatsızlıklardan koruyacak ve kalbinizin diğer insanlarla tanışmak için açılmasına izin verecektir.

Şu anda bilgimiz yoğun bir gelişim aşamasına giriyor ve tıp uygulamaları gibi geleneksel alanlara ek olarak, yeni kozmoenerji uygulama alanları ortaya çıkıyor. Bu bilgi burada, ve biz de bunu sevgi ile aktarmaya hazırız…

 

Akademisyen V.A. Petrov

Derleyen & Çeviren

Mehmet Levent Ünal, Bengisu Ersoy

 

UYARI: İşbu blog içerisinde yer alan bilgi ve uygulama teknikleri tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler bu tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka doktor tarafından yapılması gereken ciddi bir işlemdir .Her türlü hastalık ve benzeri tedavi gerektiren sorunlarınız için doktorunuza danışınız.

bottom of page