Sokak Hayvanları

Sokak Hayvanları

Sokak Hayvanları

Sokak Hayvanları

Sokak Hayvanları

Sokak Hayvanları

Sokak Hayvanları

Sokak Hayvanları

Sokak Hayvanları

-

  • kozmik enerji nedir

-

  • kozmik enerji

-

  • karma astroloji spiritüalizm patern

-

  • kozmik enerji şifa seansları

-

  • kozmik enerji kanalları

Her canlının bir görevi var; köpeklerin görevi insana sevgi ve sadakati öğretmek; bu yolda aç kalıyorlar, tecavüze uğruyorlar, şiddet görüyorlar ve sahipleri tarafından terk edilerek sürekli hayal kırıklığı yaşıyorlar.

Sokakta soğukta, yağmurda gördüğüm her can için düşünüyorum; hüzün nerede derlerse en çok bu canların bakışlarında derim.

Bu yüzden gözümün gördüğü benimdir diyerek sokak köpeklerini düzenli beslemeye başladım.Hem karınları doysun hem de kötü insanlara muhtaç olmasınlar diye. Öyle saf ve temizler ki...Sizler de onları çaresiz bırakmayın.Kimseye muhtaç etmeyin. Konuşamıyorlar, dertlerini anlatamıyorlar, çalışıp kazanamıyorlar, yemek alamıyorlar, isteyemiyorlar.Biraz empati yapın. Onların yerinde olduğunuzu düşünün. Ne kadar korkunç bir durum. Bu yüzden var gücümüzle onların yanında olmak zorundayız.

Her gün düzenli olarak 40-50 arası sokak ve tarla köpeği beslemesi yapmaktayım. Bu döngünün devamı sizlerin katkılarıyla olabilir, bunun için  aşağıdaki linke tıklamanız yeterli. 

https://ormanamama.com/karmastroloji

Şifası ve bereketi katlanarak sizlere ve sevdiklerinize dönsün... 

© 2019 by Mehmet Levent Ünal.