Çalışma Yüzeyi 1.png

HAKKIMDA

Merhaba, ben Mehmet Levent Ünal. Ankara doğumluyum.

2004-2008 yılları arasında, Hava Harp Okulu, Havacılık ve Uzay Mühendisliği eğitimi aldıktan sonra 2009-2019 yılları arasında

10 sene bomba imha uzmanı olarak TSK'de çalıştım. 2013 yılında Dicle Üniversitesinde İşletme Yönetimi yüksek lisans yaptım.

2012 yılından itibaren profesyonel olarak fotoğrafçılık yapmaktayım. 2016-2017 yıllarında Polonya’da ticari pilotluk eğitimimi tamamladım. Spiritüel yolculuğuma 2010 yılında görevli olarak gittiğim Peygamberler ve Sahabeler şehri Diyarbakır’da Mezopotamya'nın eşsiz enerjisi ile başladım.

2012 yılında Dr. Eric Pearl ve  Reconnection  enerjisi  ile tanışmış oldum. 2017 yılı sonunda reenkarnasyon astrolojisi, 2018'de klasik ve modern astroloji, 2020'de ise Theta Healing, Yaşam Koçluğu ve NLP eğitimlerini aldım. Bu eğitimlerim ve içsel dönüşümlerimin yanı sıra ezoterizm, tarot, melekler ve başmelekler, kabala, tekamül ve ruhçuluk alanları ile ilgili okumalar ve yazılar yayımlamaya devam ediyorum. 2019 yılı başı itibari ile Vladimir Alexsandrovich Petrov'un indirip sisteme armağan ettiği ve Dünya Sağlık Örgütünün kabul ettiği tek enerji yöntemi olan Kozmik Enerji yönteminde Chutta-Zoroaster, Master eğitmen ve Progressor olarak hayat yoluma devam etmekteyim.

 

Çalışmalarımın temelinde bu öğretiyi yapı taşı olarak kullanmaktayım çünkü dünya demir çağdan çıkıp elmas çağına girerken yüksek frekans ile temizlenme, şifalanma, korunma ve bilgi çok önemlidir. Çalışmalarımın ve yaşam amacımın en temeli pozitife katkı sağlayacak ışığı yayarken karanlıkla kavga etmeden, karanlığı dönüştürebilmektir. Vicdanımızın sesini duyarak ruhumuzun tekamülüne destek olmak hepimizin varoluş amacıdır.

ENG

I'm Mehmet Levent Ünal, I was born in Ankara. I studied Aerospace Engineering at the Air Force Academy between 2004-2008. I worked in the TAF as a bomb disposal specialist for 10 years. In 2013, I completed my master's degree in Business Administration at Dicle University. I have been working as a professional photographer since 2012. I completed my commercial pilot training in Poland in 2017. I've started my spiritual journey with the energy of Mesopotamia in Diyarbakır, the city of Prophets and Companions... 

 

In 2012, I met Dr Eric Pearl and Reconnection energy. I studied reincarnation astrology at the end of 2017, classical and modern astrology in 2018 and Theta Healing, Life Coaching, NLP in 2020. In addition to these training and my inner transformations, I continue to publish readings and articles on esotericism, tarot, angels and archangels, kabbalah, evolution and spiritualism. As of the beginning of 2019, I continue my life as a Chutta-Zoroaster level instructor and a Progressor in the Cosmic Energy method, which is the only energy method that Vladimir Aleksandrovich Petrov presented to the system and accepted by the World Health Organization. I use this method because cleansing, healing, protection and knowledge with high frequencies are very important as we leave the iron age and enter the diamond. 

 

My life purpose is to be able to transform without fighting with darkness while contributing to a positive light. Supporting the evolution of our soul by hearing the voice of our conscience is the purpose of our existence.