Mehmet Levent Ünal

Merhaba, ben Mehmet Levent Ünal. Ankara doğumluyum.

2004-2008 yılları arasında, Hava Harp Okulu, Havacılık ve Uzay Mühendisliği eğitimi aldıktan sonra 2009-2019 yılları arasında 10 sene bomba imha uzmanı olarak TSK'de çalıştım. 2013 yılında Dicle Üniversitesinde İşletme Yönetimi yüksek lisans yaptım.

2012 yılından itibaren profesyonel olarak fotoğrafçılık yapmaktayım. 2016-2017 yıllarında Polonya’da ticari pilotluk eğitimimi tamamladım. Spiritüel yolculuğuma 2010 yılında görevli olarak gittiğim Peygamberler ve Sahabeler şehri Diyarbakır’da Mezopotamya'nın eşsiz enerjisi ile başladım.

2012 yılında Dr. Eric Pearl ve Reconnection enerjisi ile tanışmış oldum. 2017 yılı sonunda reenkarnasyon astrolojisi, 2018'de klasik ve modern astroloji, 2020'de ise Theta Healing, Yaşam Koçluğu ve NLP eğitimlerini aldım. Bu eğitimlerim ve içsel dönüşümlerimin yanı sıra ezoterizm, tarot, melekler ve başmelekler, kabala, tekamül ve ruhçuluk alanları ile ilgili okumalar ve yazılar yayımlamaya devam ediyorum. 2019 yılı başı itibari ile Vladimir Alexsandrovich Petrov'un indirip sisteme armağan ettiği ve Dünya Sağlık Örgütünün kabul ettiği tek enerji yöntemi olan Kozmik Enerji yönteminde Chutta-Zoroaster, Master eğitmen ve Progressor olarak hayat yoluma devam etmekteyim.

Çalışmalarımın temelinde bu öğretiyi yapı taşı olarak kullanmaktayım çünkü dünya demir çağdan çıkıp elmas çağına girerken yüksek frekans ile temizlenme, şifalanma, korunma ve bilgi çok önemlidir. Çalışmalarımın ve yaşam amacımın en temeli pozitife katkı sağlayacak ışığı yayarken karanlıkla kavga etmeden, karanlığı dönüştürebilmektir. Vicdanımızın sesini duyarak ruhumuzun tekamülüne destek olmak hepimizin varoluş amacıdır.

UYARI: İşbu blog içerisinde yer alan bilgi ve uygulama teknikleri tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler bu tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir.Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka doktor tarafından yapılması gereken ciddi bir işlemdir.
Her türlü hastalık ve benzeri tedavi gerektiren sorunlarınız için dokturunuza danışınız.